Daha fazlası için @ bfrsu.com. April 30, 2012!

    HAKKIMIZDA

 

       Firmamız 2016 yılında Gürkan KAZANASMAZ tarafından inşaat ve taahhüt işleri yapmak üzere Mersin’de kuruldu.

 

      Şehirlerimizin sürekli değişmesi ve gelişmesi, bu gelişimin sonucu gerek kamunun gerekse özel sektörün ihtiyacı olan alt ve üst yapı inşaatlarında hizmet vermek, öncelikli hedefimiz olmuştur.

 

      Taahhüdümüz altında projeleri zamanında ve standartlara uygun tamamlamayı, tedarikçiler ve taşeronları kalite sisteminin bütünü içerisinde değerlendirip, hep birlikte sürekli iyileştirmeyi, teknolojik gelişmeleri takip etmeyi ve uygulamayı, iş güvenliği birinci derecede önemsemeyi ve geliştirmeyi, projelerimizde mümkün olduğu ölçüde çevre dostu malzemeleri kullanmayı ve çevreye saygılı olmayı şirketimizin misyonu ve kalite politikası olarak kabul edip, eksiksiz olarak uygulamaya çalışıyoruz.

 

      Gürkan KAZANASMAZ 1990 yılında Yıldız Teknik Üniversitesinden İnşaat mühendisi olarak mezun oldu. 1990 yılında Yerel yönetimler de başladığı çalışma hayatına İstanbul ve Mersin Belediyelerinin her biriminde yer alarak 2016 yılında emekli olmuştur.

 

      Yerel yönetimler de birçok projenin yapımında kontrol mühendisi olarak görev almış ve bunların kamuya kazandırılmasını sağlamıştır.

 

      Mersin Büyükşehir Belediyesince gerçekleştirilen Yol inşaatlarının ve Yağmursuyu şebekelerinin projelendirilmesin de ve yapımında görev almıştır. Bölgenin en büyük ve en modern tesisi olan Mersin Büyükşehir Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminalinde kontrol mühendisi olarak görev almıştır.

 

    MİSYON

 

       Emeğin en yüce değer olduğunun bilinci içinde çalışmak ve çalıştırmak.

 

        İşçi sağlığı ve güvenliğinin her şeyden önce geldiğinin bilinci içinde çalışmak ve çalıştırmak.

 

        Kaliteden ödün vermeden çalışmak ve çalıştırmak.

 

        Çalıştığımız kurum ve kişilerle uyum içerisinde çevreye ve doğaya zarar vermeden çalışmak ve çevresel sürdürülebilirliğe katkıda bulunmak.